Objava

Collapse
No announcement yet.

Šta bi sve učinili za ljubav vašeg života ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Šta bih učinila za moju ljubav? Napr. putovala bih 350 km autobusom bez klime po vrelom julskom danu da mu odnesem poklon koji sam mu kupila na moru

    Comment


    • #32
      Citiat člana Crvenkapica Pogledaj Post
      Šta bih učinila za moju ljubav? Napr. putovala bih 350 km autobusom bez klime po vrelom julskom danu da mu odnesem poklon koji sam mu kupila na moru
      Bolje da si ga pozvala na more pa mu tu pokazi sta bi ucinila za njega, kud ces se grdna znojit po autobusima?

      Ja bih za moju mogao bez kave citavih 10dana, eto

      Comment


      • #33
        Ja sam ga zvala al on nije mogao da ide, pa me je 'pustio' samu

        Napravila bih mu youtube klipić u Premier-u za srećan rođendan

        Comment


        • #34
          kako se covek promeni za par godina pa to je zhasuuu

          nekad nije bilo toga sto ne bih ucinio, sad sam TOLIKO siguran da me slicna osecanja vise nikad ne mogu tako poneti da ucinim bilo sta...a cinio sma svasta

          ljubav nasih zivota ne postoji, postoji samo tren koji za nekog traje dan ili dva ... godinu ili dve

          kao oni ljudi sto rone na dah.....brzo izadju na povrsinu i shvate da samo bez kiseonika ne mogu...

          sve je samo tra la la la la iliti dah u beskraju, perite zube, i ne ostajte bez daha

          ostavljena ocena za temu, 1="uzasno"

          Comment


          • #35
            Pa nemoj da budeš tako baš razočaran Goxy... ljubav tvog života može da te snađe kad se najmanje nadaš Meni je ovo baš lepa tema

            Šta bih učinila ... pa, skoro da nema toga što ne bih Promenila bih svoj život, ostavila sve i otišla sa njim na kraj sveta

            Comment


            • #36
              Citiat člana Crvenkapica Pogledaj Post
              Pa nemoj da budeš tako baš razočaran Goxy... ljubav tvog života može da te snađe kad se najmanje nadaš Meni je ovo baš lepa tema

              Šta bih učinila ... pa, skoro da nema toga što ne bih Promenila bih svoj život, ostavila sve i otišla sa njim na kraj sveta
              sve je to lepo crvenkapice, samo sto sam ja sad cvrsto odlucio da idem putem kojim idem, bez "prave" ljubavi ako ista uopste i postoji...sve je to u nasim glavama po meni to ne postoji....samo dasak letnje veceri, samo momenat ili dva su ono sto nas navede da mislimo da je taj neko pravi a ostatak zivota neki od nas provedu videvsi kako je sve...

              nije mi lepa tema zato sto me podseca na moju glupost, vise i ne zelim pisati u njoj
              temo

              Comment


              • #37
                Meni je uvek žao kad čujem da neko tako misli Al, dobro, ne mogu svi biti zaljubljivi kao ja Tako da ću ja opet da pišem ovde

                Zbog moje ljubavi gledala bih čak i Farmu

                Comment


                • #38
                  dao bih joj da vozi moj auto
                  Citiat člana Crvenkapica
                  jebeš ljubav ako nije nesrećna

                  Comment


                  • #39
                    Jednom sam probao da joj skinem zvezdu,pa zamalo ne dobih otkaz

                    Comment


                    • #40
                      Citiat člana Sky Warriors Pogledaj Post
                      Jednom sam probao da joj skinem zvezdu,pa zamalo ne dobih otkaz
                      radis u komunisickoj partiji?
                      vrlo je moguce da bi te i ona mrzela

                      elem, nekad sam bio spreman uciniti sve, pa cak i progutati ponos...ma sve....a sad kad smatram da je ljubav njesra i da su sve zene iste...missim na isti nacin piske, isto se klibere, sve vole pare, dobra kola, vole da ih neko ceska itd....
                      sad verovatno pricam o zaljubljenosti pa da i dovrsim, dakle zaljubljenost je inficirano stanje uma gde me trese neka temperatura, sto je devojka vise po mom ukusu to ce duze da me drma...ali na kraju ce opasno da me boli glava i to je sve

                      a ljubav, pa sad...sa nekom zenom ili devojkom kad sam duze tu mora postojati ljubav....ili necu da priznam istu...ali tako volim i majku, oca, brata... pa cak i kera naravno ne volim isto kera i oca ili majku, ali cesto to zna biti slicno sa kerom i nekom zenom

                      od coveka do coveka razlikuje se definicija o tome sta je ljubav...

                      recimo da bih ucinio sve sto mogu ako mislim da je vredno sacuvati ljubav jedne zene, al ako pocne neshto da se linja eeeeee .... istimaricu je dobro

                      Comment


                      • #41
                        Citiat člana goxy30 Pogledaj Post

                        radis u komunisickoj partiji?
                        vrlo je moguce da bi te i ona mrzela

                        Pa znao sam da negde postoji problem,ali gde
                        Sretni su oni koji nađu ljubav svog života,ja nisam imao tu sreću,par puta sam mislio da sam je našao ali kasnije se ispostavilo da je samo ljubav ali ne i života,ali da ne palamudim po monogo,nego da se vratim temi.
                        Eto za ljubav svog života ja bih joj kupio sve sličice yu-gi-oh pa da bude najača u kraju

                        Comment


                        • #42
                          da ti operem sajbu....

                          Comment


                          • #43

                            yoooyyy zabole me stomak, a sad i ledja raspadam se jbg

                            inache pitah "Sky"-a da nije u komunistickoj partiji...a da ti ne radish na pumpi negde?


                            Ja bih za ljubav svoga zivota ispraznio pikslu iz kola, a onda bi je voleo do bola (u kolima bi je.... ma ko vola)

                            Comment


                            • #44
                              Citiat člana vikica069 Pogledaj Post
                              Ako počneš da ličiš na njega, ako dišeš njegovim plućima, ako gledaš njegovim očima...tebe više nema, pa nema ni ljubavi njegovog života.
                              Zato, nikad nemoj da činiš sve...samo ono što je potrebno da ljubav raste i da se razvija.
                              Veoma lepo receno! ... svaka cast, potpuno se slazem.

                              Ne samo kada sam zaljubljena u tu osobu, vec i kada sam sigurna da ga volim, u tom momentu je ta osoba ljubav mog zivota, i mnogo toga bih uradila, mnogo toga sam i uradila za njega, za nas, da bi opstali, ali kada u zivotu dajes i dajes a nishta ne dobijas, nemozes nema vise da dajes, izgubis samu sebe.
                              - Na prvom sam mestu sebi, i dovoljno pametna da vidim kada vise nemoze i ako ce to da me boli. i ako je to ljubav mog zivota, mozda ja nisam njegova?
                              Kazete da osetite kada nadjete ljubav svog zivota?... ja sam "tada" osetila, zar je to to za mene?...
                              Mada ja mislim da nismo stvoreni da volimo samo jednu osobu citav nas zivot.
                              Iz tog razloga se zaljubljujemo, volimo.....
                              Don't be so quick to judge me, you only see what I choose to show!

                              Comment


                              • #45
                                zauvek gubila u yambu, iako bolje igram

                                Comment

                                Working...
                                X